Wybierz dogodną dla Ciebie formę płatności. Todler oferuje kilka sposobów płatności za zakupione towary:

  • przelew bankowy zwykły;

  • za pośrednictwem serwisu PayU;

  • opłata kurierowi przy odbiorze przesyłki: gotówka lub karta;

  • karta lub gotówka w sklepie stacjonarnym;

Poniżej przedstawiliśmy pokrótce co kryje się pod każdym sposobem płatności :)1. Przelew bankowy zwykły 

Wybierając opcję „zapłać przelewem”, prosimy dokonać płatności na poniższy nr konta w terminie 7 dni od złożenia zamówienia.

Bank: PKO BP
DS TRADE - Zimnoch sp.j.
Nr konta: 11 1020 1332 0000 1602 1007 5481

W tytule przelewu koniecznie prosimy wpisać: „
Zamówienie nr ...”.

Płatność tradycyjnym przelewem umożliwia dokonanie zapłaty za zamówienie w ciągu kolejnych 7 dni. W tym czasie towar jest dla Ciebie zarezerwowany. Przesyłkę pakujemy i wysyłamy w momencie zaksięgowania wpłaty na nasze konto bankowe.


2. Płatność za pośrednictwem serwisu PayU

Wybierając opcję „szybki przelew/karta kredytowa” zostaniesz przekierowany na stronę serwisu PayU. W następnym kroku wybierz bank lub kartę kredytową z której dokonasz opłatę.

System PayU.pl jest w pełni bezpieczny! Nie przechowuje żadnych informacji klienta, tj. numeru konta bankowego czy też numeru karty kredytowej. W systemie płatności PayU.pl wykorzystywany jest elektroniczny certyfikat bezpieczeństwa SSL, który zapewnia poufność i integralność transmisji danych.


3. Płatność kurierowi przy odbiorze przesyłki, tzw. wysyłka za pobraniem

Adresat płaci przy odbiorze przesyłki w momencie jej dostawy. Klient ma możliwość zapłaty za przesyłkę pobraniową gotówką lub kartą płatniczą.


4. Płatność w sklepie stacjonarnym

Przy wyborze odbioru osobistego za towary zakupione w naszym sklepie internetowym możesz zapłacić w godzinach otwarcia sklepu stacjonarnego. Realizujemy płatności dokonywane zarówno gotówką jak i kartą płatniczą.