Witamy wszystkie urwisy!

Bo nie ma chyba wątpliwości, że każdy z nas był i wciąż jest jeszcze trochę urwisem.
Z pewnością wszyscy mamy na koncie liczną kolekcję niewinnych przestępstw, z upodobaniem gromadzonych od najwcześniejszego dzieciństwa. Bączki z saletry, sól w cukierniczce podana ciotce do herbaty, ognista woda podprowadzona dziadkowi z piwnicy podczas zabawy w Indian - to tylko mała próbka tego, co udało się nam kiedyś przeskrobać. Ach, to były czasy! A kto nie pamięta swoich najcenniejszych zabawek - pierwszego roweru, na którym wjechaliśmy niechcący w krzaki porzeczek, zestawu klocków Lego przysłanego zza granicy, ogromnej błyszczącej ciężarówki albo nowych wrotek, najładniejszych na całym osiedlu? Teraz te wszystkie przedmioty stanowiące sedno dziecięcego świata możemy zafundować swoim pociechom. A przy okazji, sprawić niezłą frajdę również sobie, uczestnicząc we wspólnej zabawie, znów stając się tym łobuzem o szczerbatym uśmiechu ze starej fotografii.

Dzięki naszym produktom, możecie poszumieć z Waszymi najmłodszymi urwisami a my pomożemy Wam wybrać do tego bezpieczne, rozwojowe i modne przedmioty. Zdajcie się na nas, a gwarantujemy, iż każdy prezent dla dziecka okaże się trafiony i wniesie mnóstwo radości do waszej rodzinnej przestrzeni!

Znajdziesz u nas artykuły sportowe i zabawki dla dzieci od urodzenia do ... hmm, właściwie to nie ma górnej granicy. To co dla Was wybraliśmy musiało spełnić nasze wygórowane oczekiwania i jest:

  •     bezpieczne w użytkowaniu,
  •     wykonane z nieszkodliwych materiałów,
  •     wysokiej jakości,
  •     funkcjonalne,
  •     rozwijające na wielu płaszczyznach,
  •     a przede wszystkim angażujące do zabawy zarówno dzieci jak i opiekunów.


Nasze zabawki pozwalają spojrzeć na świat przez pryzmat dziecięcej wrażliwości.

Operatorem sklepu www.todler.pl jest firma

DS TRADE - Zimnoch Spółka Jawna
ul. Białostocka 50
16-010 Wasilków
NIP: 9662104134

RACHUNEK BANKOWY:
PKO BP 11 1020 1332 0000 1602 1007 5481

TELEFON:
732 850 600

EMAIL:
sklep@todler.pl
todler@todler.pl