Printed Dress

Dostępność: In stock

Printed Dress

100% cotton double printed dress. Black and white striped top and orange high waisted skater skirt bottom.

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 16 Lipiec (Czwartek)

Przyczepa do przewozu koni od firmy Bruder została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z modelem spotykanym w polskich stajniach. Model wyróżnia się solidnością konstrukcji oraz wysoką precyzją wykonania. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Przyczepa stanowi uzupełnienie kolekcji, która na pewno spodoba się każdemu małemu miłośnikowi koni. Zabawa w przewóz koni na zawody czy sprzedaż umili wolny czas naszego urwisa. Producent do zestawu dołączył figurkę konia.

Przyczepa posiada dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Aby koń mógł bezpiecznie wejść i wyjść z przyczepy należy otworzyć tylną klapę, tworząc platformę do zejścia. Przednie drzwi się otwierają, aby młody wielbiciel zwierząt mógł sprawdzić czy ze zwierzątkiem nic się nie dzieje.

Rodzic nie musi martwić się o opadanie przyczepy podczas stania. Dodana w modelu wysuwana podpora na kole umożliwia utrzymanie zabawki oraz minimalizuje utrudnienia dla naszej pociechy podczas odstawiania jej na półkę.

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W przyczepie konnej zamontowano gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania opon, dziecko bez problemu może korzystać z zabawki zarówno w domowym zaciszu, jak i w ogrodzie.

Przyczepa do przewozu koni jest uniwersalnym modelem, pasuje do wszystkich ciągników, Jeepów i Land Roverów firmy Bruder.

W skrócie:

  • rozkładana tylna klapa do załadunku konia;
  • dwuosiowe zawieszenie;
  • otwierane przednie drzwi;
  • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
  • wysuwana podpora na kole;
  • figurka konia;
Pobierz pliki związane z produktem:

Napisz recenzję

Printed Dress

Printed Dress

100% cotton double printed dress. Black and white striped top and orange high waisted skater skirt bottom.

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)